Būsto paskola ir turto vertinimas Marijampolė, kokie turto vertintojai tinkami Jūsų bankui.

Kreipiantis dėl būsto paskolos, kuriam įsigyti imama paskola, bankui reikalinga turto vertinimo ataskaita. Tai yra privaloma sąlyga, kurios apeiti negalima. Toks dokumentas bankui reikalingas norint suprasti, kiek pinigų galima suteikti klientui.

Būsto paskola turto vertinimas Marijampolė

Remdamasis vertinimo įmonės ataskaita, bankas pats atlieka analizę, tai yra vidaus dokumentų reikalavimai. Bankas turi atsižvelgti ne tik į nekilnojamojo turto vertę vertinimo metu, bet ir galimas rizikas, taip pat taikyti mažinimo koeficientus, atsižvelgdamas į galimą kainą ateityje.

Būsto paskola vertintojai Marijampolėje

Turto vertinimui bankas gali samdyti licencijuotą vertintoją, kitiems neleidžiama atlikti tokių vertinimų. Praktiškai tokio specialisto paslaugos yra brangokos. Todėl bankas prašo klientų vertinimo ataskaitų iš akredituotų vertinimo įmonių ir pagal jas taiko patikslinimus. Bankas nori sužinoti, kiek oficialiai kainuos butas.

Turto vertinimas Marijampolėje. Turto vertinimą turite pasirinkti iš tų įmonių, kurios yra akredituotos banko. Tokių įmonių sąrašas yra bet kurio banko svetainėje, tačiau reikia atsiminti, kad vertintojas gali būti akredituotas ne visuose bankuose. Tai yra, jo ataskaita gali kažkuriam bankui ir netikti. Svarbu ir aktualu situacijose, kai klientas pats dar nežino, kuriam banke ims norimą paskolą.

Būsto paskola turto vertinimas Marijampolė

Būsto paskola ir turto vertinimas Marijampolė, kreipkitės pas mus jau dabar, atliksime Jums reikalingą bankui turto vertinimą.

mnta logo